Lady Gaga Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üyeleri Yakından İlgilendiren Bir Yenilik

+4
GaGa's Monster
PaLyaCho
Fairy_Girl
Yağmur
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Üyeleri Yakından İlgilendiren Bir Yenilik Empty Üyeleri Yakından İlgilendiren Bir Yenilik

Mesaj tarafından Yağmur Paz Haz. 06, 2010 6:09 pm

Arkdaşlar, forumumuz çok olmasa da eskiye nazaran hareketlenmeye başlamışken, bir arkadaşımızın da önerisiyle yepyeni bir uygulamaya geçiyoruz. Artık her ay, ayın üyesini seçeceğiz.

Bu nasıl bir uygulama?

Bu uygulamaya göre, belirlenen kriterlere en uygun üye tam bir 1 ay boyunca Altın Üye seçilecek ve bu her ay tekrarlanacak.

Uygulamanın amacı ne?

Uygulamanın amacı, yeni yeni hareketlenmekte olan forumuzu daha eğlenceli, daha hareketli hale getirmek ve bunun sürekliliğini sağlayabilmek için çalışmak.

Altın Üye neye göre seçilecek?

Altın Üye, aşağıda verilen kriterlere göre belirlenecek.

Altın Üye olursam elime ne geçecek?

Öncelikle üye değil Altın Üye olacaksınız. Profilinizde ve kullanıcı adınızın altında Altın Üye yazacak. Özel logonuz da bu olacak:
Üyeleri Yakından İlgilendiren Bir Yenilik Altinuyr
Bunların yanında, Altın Üye olarak seçilen kişiye özel olarak bir userbar yapılacak. Ayrıca Lady GaGa'nın fotoğraflarından; bir avatar, imza, wallpaper, kitap ayracı ve takvim hediye edilecek. Bu hediyeler üyelerin ne derece istekli olduklarına bakılarak, daha somut şeylerle değiştirilebilir. Mesela, sanal hediyeler yerine güzel bir Lady GaGa posteri gönderilebilir adrese. Wink

Altın Üye olmak için gereken kriterler;

1- Kayıt tarihi göz önünde bulundurulmamakla beraber, mesaj sayısının en az 50 olması gerekmektedir. Bu sayı önümüzdeki aylarda, forumun istatistiklerine, üye sayısına, foruma gönderilen günlük mesaj sayısına göre, yukarı veya aşağı çekilebilir.

2- Gönderilen mesajların içeriğinin yararlı olması gerekir. İçeriği boş mesajlarla dolu bir arşiv, Altın Üye olmak için yeterli değildir. (Örn: "Güzel paylaşım.", "Teşekkürler" ya da sadece smiley'dan oluşan mesajlar.)

3- Üyenin gönderdiği mesajların ikili muhabbete açık ya da ikili muhabbet sayılabilecek içeriğe sahip olması, o üye için çok büyük bir eksidir. İkili muhabbet için sadece serbest bölge ve tanışma konuları kullanılabilir. (O da abartılmadığı sürece.) Bunun dışında ikili muhabbet sayılabilecek mesajlarınız varsa şimdiden temizlemeye başlayın. Smile Altın Üye olmak istiyorsanız tabii ki.

4- Forum oyunları ve tanışma konularına gönderilen mesajlar sayılmayacaktır. LADY GAGA kategorisine gönderilen her mesaj önceliklidir.

5- Üyenin forumda açtığı konuların sayısı en az 6 olmalıdır. Bu sayı önümüzdeki aylarda, forumun istatistiklerine, üye sayısına, foruma gönderilen günlük konu sayısına göre, yukarı veya aşağı çekilebilir.

6- LADY GAGA ve FORUM adlı kategori dışında açılan konular sayılmayacaktır. LADY GAGA kategorisi önceliklidir. Kategoride önceden paylaşılmamış, Haber, Bilgi, Resim, Röportaj, Video, Şarkı Sözü paylaşılabilir. Bu kriterde Röportajlar (Tabii ki çevirisiyle beraber eklenecek röportajlar. Smile ) ve Resim kısmında, Üye Çalışmaları adlı bölüme açılan konular öncelikli sayılacaktır. FORUM kategorisinde de, forumun gelişmesine yarar saylayacak istek, şikayet, öneri, teknik yardım konuları geçerlidir. Duyurular kısmı sayılmamaktadır.

7- Son olarak; hiçbir yönetici Altın Üye seçilemez. moderatörler ve çevirmenler de buna dahildir.

Sevgilerimle... Muck, xoxo falan Like a Star @ heaven flower cherry I love you clown

En son Yağmur tarafından Çarş. Tem. 07, 2010 3:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Üyeleri Yakından İlgilendiren Bir Yenilik Empty Geri: Üyeleri Yakından İlgilendiren Bir Yenilik

Mesaj tarafından Fairy_Girl Paz Haz. 06, 2010 10:32 pm

oleyyy çok iyi oldu saollll Smile Smile Smile
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Üyeleri Yakından İlgilendiren Bir Yenilik Empty Geri: Üyeleri Yakından İlgilendiren Bir Yenilik

Mesaj tarafından Yağmur Ptsi Haz. 07, 2010 11:06 am

Ama üyelerin çok çalışması gerekecek. Very Happy Altın Üye olma ihtimali olan üyeleri inceledim, hepsine özel olarak mesaj göndermeyi düşünüyorum. Bakalım ne kadar çalışacaklar. Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından Fairy_Girl Ptsi Haz. 07, 2010 6:00 pm

ben çokkkkkkkk çalışacağım
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj tarafından Yağmur Perş. Haz. 10, 2010 10:17 pm

Eee! Başka kimse ilgilenmiyor mu? Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından PaLyaCho Cuma Haz. 11, 2010 9:06 am

ben ilgilenirim de ben temmuzda olacamm ayın üyesi göreceksiniz. Şu LYS yi bi atlataym da Cool
PaLyaCho
PaLyaCho

Mesaj tarafından Yağmur Cuma Haz. 11, 2010 12:02 pm

Peki. Smile Ben de yazın hareketlenir diye düşünüyorum zaten. Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından GaGa's Monster Perş. Haz. 17, 2010 10:26 pm

ben daha yeni gördüm Very Happy paylaşımlarla gelicem o zaman Razz
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından Yağmur Cuma Haz. 18, 2010 2:15 pm

E hadi bakalım. Very Happy
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından Fairy_Girl Cuma Haz. 18, 2010 7:12 pm

nezaman birisi aktif üye olcak
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj tarafından Yağmur Cuma Haz. 18, 2010 7:57 pm

Bu konuyu haziranın 6sında açtığıma göre, temmuzun 6sında açıklayacağım. İzlemede kalın... Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından Yağmur Ptsi Haz. 21, 2010 2:14 pm

Arkadaşlar, açılması gereken Konu sayısı 6'ya yükseltilmiştir. Haberiniz olsun. Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından Fairy_Girl Salı Haz. 22, 2010 11:42 am

çok iyi oldu teşekkrüler
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj tarafından GaGa's Monster Çarş. Tem. 07, 2010 11:28 pm

kurallara göre zaten tek bir kişi kazanabiliyor bunu Very Happy Razz
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Tem. 08, 2010 11:49 am

o kişi kim acaba Razz king
GeNcAy
GeNcAy

Mesaj tarafından GaGa's Monster Perş. Tem. 08, 2010 11:50 am

İki kişiymiş Razz ben olamıyorum zaten Razz
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından Yağmur Perş. Tem. 08, 2010 12:57 pm

Aslında kurallara göre, mesajları da tek tek inceliyorum. Bu doğrultuda tamamen uygun kişiyi bulamadım desem yeridir. Temmuzun 15inde açıklayacağım kim olduğunu ama yine tam olarak uygun biri olmazsa, bu ay seçemeyeceğiz. Very Happy Bakalım son bir hafta. Göreceğiz... Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından Fairy_Girl Cuma Tem. 09, 2010 10:31 am

çokkkkkkkkkkkkkkk meraklıyım
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj tarafından GaGa's Monster Cuma Tem. 09, 2010 12:19 pm

zaten ya sen ya da mad_fan olacak o kadar meraklanmana grek yok Very Happy
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından Fairy_Girl Ptsi Tem. 12, 2010 3:42 pm

belki başka birisi olur mesala JaydenBlues
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj tarafından Yağmur Ptsi Tem. 12, 2010 4:02 pm

Pakize Nur taktın Jayden Blues'a Very Happy Mesaj sayısı yeterli değil. Biraz daha aktif olursa neden olmasın...
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Tem. 13, 2010 12:18 pm

mesaj sayısı kaç olmalı ki Question Very Happy
GeNcAy
GeNcAy

Mesaj tarafından GaGa's Monster Salı Tem. 13, 2010 1:11 pm

50 Very Happy ilk mesajda yazıyor herşey Very Happy
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Tem. 13, 2010 1:26 pm

okumaya üşendim Razz
GeNcAy
GeNcAy

Mesaj tarafından Yağmur Çarş. Tem. 14, 2010 1:39 pm

Çok da akıcı bi yazıydı ama ya... Sad
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki