Lady Gaga Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Önemli..!! Herkes Okusun Lütfen..!!!

+2
crazygirl
*LimoN*
6 posters

Önemli..!! Herkes Okusun Lütfen..!!! Empty Önemli..!! Herkes Okusun Lütfen..!!!

Mesaj tarafından *LimoN* Ptsi Tem. 27, 2009 3:11 pm

Biliyorsunuz sitemiz daha yeni !
Sitemizin daha düzenli ve disiplinli olması için çok çalısmalıyız...

Sitemizin üye sayısı az biliyorsunuz..Bu yüzden bir ricam olacak Lady GaGa fanı olan arkadaslarınız varsa eğer cağırmazını rica ediyorum .

Bu arada ingilizcesi iyi olan arkadaslarımız varsa ve kendine güveniyorsa bana başvurmalarını istiyorum.

*Türkçeye uygun yorumlar yapın..!! Örn: Ayhh bhenmm,Shüfer..vb. gibi cümleler görürsem o kişi uyarı alacaktır !!! Eğer bu kurala uymayıp 3 kere aynı hatayı yapan olursa [süresi değişebilir] o üye banlanacaktır !!!

*Başkalarından duyduğunuz bilgileri sitemizde konu olarak koymayın.

*Mesaj sayısını artırmak için saçma sapan gereksiz boş mesajlar atmayın !

*Konularla ilgili konuşun o konu neyse onun hakkında düşüncelerinizi yazın.Geyik yapmayın !

*Eger sizi rahatsız eden veya sitemize kast edecek davranılar sergileyen olursa moderatörlerimize bildirin..!! Sizde o kişilere uyup kavga çıkartmayın yoksa sizde etkilenebilirsiniz !

*Kaynaksız konular uyarı yapılmadan kilitnecektir !!! Kaynak vermeye ve doğru bilgi olmasına özen gösteriniz.

LÜTFEN BU KURALLARA UYUNUZ...!!!!

Şimdilik Bu Kadar !!

En son *LimoN* tarafından Cuma Tem. 30, 2010 4:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
*LimoN*
*LimoN*
Admin
Admin

Önemli..!! Herkes Okusun Lütfen..!!! Empty Geri: Önemli..!! Herkes Okusun Lütfen..!!!

Mesaj tarafından crazygirl Salı Ocak 19, 2010 1:11 am

cnm ben 20 yaşındayım ve lady gagayı seviyorum herneyse konu o değil Smile şu ingilizcesine güvenen demişsin ben <zaten yazın amerikadayım.. ingilizcem üst seviyede haberin olsun Smile
crazygirl
crazygirl
Tercümenlar
Tercümenlar

Önemli..!! Herkes Okusun Lütfen..!!! Empty :)

Mesaj tarafından GaGaHead_09 Ptsi Ocak 25, 2010 5:32 pm

Cnm ben Amerika'da doğdum.Lady GaGa'nın 2 konserine gitmiştim.gagadaily.com da pek çok yazım var:)bana güvenebilirsn
GaGaHead_09
GaGaHead_09
Tercümenlar
Tercümenlar

Önemli..!! Herkes Okusun Lütfen..!!! Empty Geri: Önemli..!! Herkes Okusun Lütfen..!!!

Mesaj tarafından *LimoN* Çarş. Ocak 27, 2010 3:56 pm

İlk önce HosgeLdiniz cheers
Arkadaslar iLginiz için çok çok çok tesekkür ederim Smile
İstekLerinizi degerLendirecem ... Very Happy
Sizler gibi insanları görmek güzel birsey Very Happy
Tekrardan tesekkür ederim . Smile
*LimoN*
*LimoN*
Admin
Admin

Mesaj tarafından ilayda_fallen Ptsi Mayıs 03, 2010 7:31 pm

benimde ingilizcem iyi yani Very Happy:D sonuçta türkçe bir şey izlediğim ve dinlediğim yok yani Very Happy:D ben gaga fanı arkilerime söylüyücem bu siteyi Very Happy:D ben bayağı bi adam bulurum buraya Very Happy:D çünkü böyle sitelerde edindiğim bayağı bir arkim var eğer onlara buraya gelin dersem gelirler Very Happy:D
ilayda_fallen
ilayda_fallen
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Yağmur Ptsi Haz. 21, 2010 1:48 pm

Moderatörlerimiz arasında ingilizcesi çok iyi olan varsa görmek istiyorum. Ama benimki iyidir demek değil sadece, Lady GaGa official sitesindeki haberleri, gün gün kontrol edip, çevirebilecek biri lazım. Eğer moderatörlerimiz arasında böyle biri yoksa, bunları yapabilecek bir moderatör aranıyor!
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından Fairy_Girl Salı Haz. 22, 2010 11:44 am

ben öle birini tanıyorum adıda GaGa's Monster
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj tarafından Yağmur Salı Haz. 22, 2010 1:03 pm

Önerin için teşekkürler, GaGa' Monster şu anki tercümanımız zaten. Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından Fairy_Girl C.tesi Haz. 26, 2010 12:06 pm

peki bu üye olurmu
JaydenBlues
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj tarafından Yağmur Paz Haz. 27, 2010 9:52 am

Şu an tercümana ihtiyacımız yok. Sağ ol. Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

- Similar topics