Lady Gaga Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

: )

4 posters

: ) Empty : )

Mesaj tarafından ladygagafan Cuma Tem. 02, 2010 6:28 pm

Konum doğru yerde mi bilmiyorum : )
Uzun süredir bu siteye giremiyordum çünkü başka bir forum sitesinde takılıyordum.(Bilgisayar oyunlarıu üzerine)
Bu siteye geri döndüğüm için mutluyum ve tabi site çok değişmiş aynı zamanda üyelerin artışı ve konuların artışı açıkcası beni şaşırtmadı çünkü site Lady Gaga üzerine olduğu için.(Gün Geçtikçe Hayranları Artıyor)...
Aynı zamanda Lady Gaga hakkındaki haberler gerçekten çok şaşırtıcı gerçeği söylemek gerekiyorsa Lady Gaga hakkındaki haberler gerçekten çok şaşırtıcı.
Lady gaga gerçekten çok değişti : ) ben Lady Gaga'yı Just Dance ile tanıdım ve ilk zamanlar kendisinden "nefret" ediyordum...: ) Tabi sonra yanıldım Very Happy
Ve en çok hoşuma giden ne biliyor musunuz?
Gaga'nın kapalı bir kutu olması : ) Bizden çok şey saklıyor... İlk zamanlar kötü eleştiriler aldı onu herkes yeni olarak görüyordu ama bu zamanda Gaga listelerin başı Smile ne zaman radyo'yu açsam gaga çalıyor.Aslında başarıları artık beni şaşırtmıyor çünkü hepimiz alıştık.Ama hızlı şöhret gerçekten çok kötü...
Ama Gaga bunun üstesinden gelir mi bilmiyorum...
Çünkü artık o bambaşka bir dünyada,bizim gibi rahat davranamıyor.Çünkü onun milyonlarca seveni artı milyonlarca rakip'i var.Sizce ünlüler hayatlarını güzelce yaşayabiliyorlar mı? Özellikle kadın ünlüler...Sizce kadın ünlüler güzel bir ilişki kurabiliyor mu? Aramızda belki gaga'dan ilham alıp ünlü olmak isteyen birçok kişi var ama unutmayın ki hayat zaten zor.Ben hep sevenlermin çok olmasını isterdim ki sevenlerim var Smile Tanıştığım herkes beni seviyor.Ama ünlü olmak kameralara "yalancı" bir gülüş atmak değil.
ladygagafan
ladygagafan

: ) Empty Geri: : )

Mesaj tarafından Yağmur Cuma Tem. 02, 2010 10:16 pm

Konun için uygun bir yer yoktu, ben de bu ve buna benzer konular için bir bölüm açtım. Serbest Kürsü adlı kategoride bu tür yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Smile Konu taşındı.

En son Yağmur tarafından Ptsi Tem. 12, 2010 9:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından GaGa's Monster Salı Tem. 06, 2010 1:54 pm

bende başlarda fazla sevmiyordum açıkçası ama ilaydanın baskılarıyla dinlemeye başladım sonra bırakamadım Razz
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından sheker_sg Çarş. Tem. 14, 2010 10:22 pm

Çok güzel konuşmuşsun,son cümlene bayıldım. Bende senin aynen dediğin gibi,ben daha Lady Gaga'yı 2009 da tanıdım. Sonra onunla ilgilendim,konserlerine (güçlüklede olsa) gittim.Şimdi tam bir Gaga fanıyım. Bazıları bana kızıyor. O ''çirkin kızı neden seviyorsun'' diye. Oysaki ben onu çok güzel buluyorum. O yüzden cevap vermiyorum. Ama onu çoook seviyorum. Ve şimdiki durumuma inanamıyorum. Beni en çok üzen şey Alkolik olması Crying or Very sad . Bende bunu Number 1'' Tv'den öğrendim ve çook üzüldüm. Duygularımı sizinle paylaşmak istedim. İsteyen okur isteyen okumaz. Üşenende olur,merak edende. Dünya böyledir değil mi? Neutral
Beni Dinlediğiniz İçin Teşekkür Ederim... Very Happy
sheker_sg
sheker_sg

Mesaj tarafından GaGa's Monster Çarş. Tem. 14, 2010 10:31 pm

okudum Very Happy Nr1'e inanma Number one geçen gün lady gaganın eski erkek arkadaşıyla evleneceğini bile dedi zamanında da britney spearsın david guettta ile çalıştığı vs. çok asparagas haberleri verdir.Nr1 haberleriyle kendini üzme boşuna Very Happy
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından sheker_sg Çarş. Tem. 14, 2010 10:43 pm

Benim içimi nasıl rahatlattın bilemessin hayatım. Çok teşekkür ederim. Evet bende duydum, eski sevgilisine döndü diyorlatdı.
sheker_sg
sheker_sg