Lady Gaga Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*LimoN* Hakkında Şikayet,İstek Ve Öneriniz..

+5
VogueQueen
ilker
Electridol GaGa
^Hiq-ea^
*LimoN*
9 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

*LimoN* Hakkında Şikayet,İstek Ve Öneriniz.. Empty *LimoN* Hakkında Şikayet,İstek Ve Öneriniz..

Mesaj tarafından *LimoN* Cuma Mart 20, 2009 11:10 pm

*LimoN* hakkındaki şikayet istek ve önerilerinizi burdan paylasabilirsiniz..

En son *LimoN* tarafından Ptsi Tem. 27, 2009 8:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
*LimoN*
*LimoN*
Admin
Admin

*LimoN* Hakkında Şikayet,İstek Ve Öneriniz.. Empty Geri: *LimoN* Hakkında Şikayet,İstek Ve Öneriniz..

Mesaj tarafından ^Hiq-ea^ C.tesi Mart 21, 2009 4:31 pm

Sitenizin biraz daha gelişmesi lazım...
^Hiq-ea^
^Hiq-ea^

*LimoN* Hakkında Şikayet,İstek Ve Öneriniz.. Empty Geri: *LimoN* Hakkında Şikayet,İstek Ve Öneriniz..

Mesaj tarafından *LimoN* C.tesi Mart 21, 2009 5:23 pm

Hmm zaten sitemiz yeni kuruldu canım..
Her gün gelişmekte olan bir siteyiz Very Happy
Yorumun ve düşüncelerin için saol canım Very Happy
*LimoN*
*LimoN*
Admin
Admin

Mesaj tarafından Electridol GaGa Perş. Tem. 09, 2009 3:47 pm

Kullanicilar pek aktif degil.Lady GaGa'dan cok sohbet bolumune konsantre olunmus gibi... Wink
Electridol GaGa
Electridol GaGa

Mesaj tarafından *LimoN* Perş. Tem. 09, 2009 3:59 pm

Sitemiz daha yeni ve ben bazı nedenlerden dolayı siteye 2 aylığına giremeiştim şimdi bu şikayetlerinizi göz önüne alarak elimden geleni yapmaya çalıçacağım..
*LimoN*
*LimoN*
Admin
Admin

Mesaj tarafından Electridol GaGa Perş. Tem. 09, 2009 4:27 pm

Very Happy Zaten uye sayisi da az.Gelistireceginizden hic suphem yok tabiki. Wink
Electridol GaGa
Electridol GaGa

Mesaj tarafından ilker Çarş. Eyl. 02, 2009 8:56 pm

SİTE GELİŞMELİ ÜYE SAYISI ARTMALI RTKİNLİKLER ŞARKI SÖZLER VB. ÇOĞALMALI SİTE TANITILMALI KONULAR VE YORUMLAR ÇOĞALTILMALI
ilker
ilker

Mesaj tarafından *LimoN* Çarş. Ekim 28, 2009 9:31 am

BUNU YAPMAK İÇİN HEPİMİZ ÇALIŞMALIYIZ..
BEN UZUN SÜRE SİTEYE GİREMEYECEĞİM.
ŞİMDİLİK BENİM YERİME GECİCİ ADMİN ARIYORUM. Question pirat
*LimoN*
*LimoN*
Admin
Admin

Mesaj tarafından ilker Salı Kas. 17, 2009 7:50 pm

ben olurum Very Happy Very Happy
ilker
ilker

Mesaj tarafından VogueQueen Paz Ocak 24, 2010 3:52 pm

Üyeler aktif olursa çok iyi olacak ama...
VogueQueen
VogueQueen

Mesaj tarafından Yağmur C.tesi Ocak 30, 2010 10:05 pm

Öncelikle merhaba, ben Yağmur. Tanışalım bölümü yok, o yüzden buraya atladım. :/ Tanışalım bölümü ekleseniz harika olacak. Smile Başka bir önerim yok. Şimdiden teşekkürler. Bir de bayadır türkiye forumu açılsın diye bekliyodum, teşekkür ederim kurucularına. Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından *LimoN* Paz Ocak 31, 2010 12:41 am

Hmmm..Önerini dikkate alarak ve istegin üzerine tanısalım kaynasalım bölümünü actım canım =)
Ayrıca asıl ben tesekkür ederim canım , umarım seversin sitemizi Razz Very Happy
*LimoN*
*LimoN*
Admin
Admin

Mesaj tarafından Yağmur Paz Ocak 31, 2010 1:02 am

Sevdim bile, teşekkürler. Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından Yağmur Paz Ocak 31, 2010 1:02 pm

Benim bi' isteğim daha olacak; Resimler bölümüne bir alt bölüm eklense, Fan Çalışmaları diye. Oraya yaptığımız Lady Gaga çalışmalarını ekleriz. Ben de birikmiş var baya, onları değerlendirmiş olurum. Grafiği iyi başka üyeler de vardır mutlaka, onlar da katılır belki. Smile
Bir de yine Resimler ya da Röportajlar bölümünün altına, Dergilerde Lady GaGa diye bi bölüm açılsa, oraya dergi röportajlarının fotoğraflarını ekleriz, hem çevirmenler tarafından da çevrilip röportaj olarak eklenir.
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından ilayda_fallen Ptsi Mayıs 03, 2010 7:33 pm

ya ben siteye bayıldım yinede Very Happy:D bence daha çok site içinde sadece lady gagadan değilde her konudan açılmalı Very Happy:D ben başka bi sitede moderatörüm ve örneğin ben hangi konuya bir şey yazsam herkes yazmaya başlıyor ve konudaki yorum sayısı artıyor Very Happy:D ben üye bulmaya çalışacağım Very Happy:D
ilayda_fallen
ilayda_fallen
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından GaGa's Monster Ptsi Mayıs 03, 2010 8:14 pm

Beni buldu şimdiden Razz dediği sitenin super moderatörü oluyorum ben Razz Siteyi çok beğendim ilayda beni bilir ben bir günde onlarca başlıkla paylaşım ypan biriyimdir bu siteyede yapacağımdan kuşkunuz olmasın Very Happy
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından ilayda_fallen Ptsi Mayıs 03, 2010 8:18 pm

eft kendisi aynı zamanda baş psiko olur lütfen dikkat xDxD

gerçekten super mod ve dana gibi sürekli mesaj atar sanırım 6000 den fazla mesaj sayısı var Very Happy:D yoksa sallıyormuyum ya Very Happy:D öle galiba Very Happy:D

bu daha 1.üyem Very Happy:D daha kimleri bulucam Very Happy:D
ilayda_fallen
ilayda_fallen
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından GaGa's Monster Ptsi Mayıs 03, 2010 8:20 pm

site açılalaı 4 ay oldu 6500 mesajım artı 200den fazla başlığım var Razz bunarlın çoğu gaga hakkında Razz
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından ilayda_fallen Ptsi Mayıs 03, 2010 8:22 pm

tamam danacığım Very Happy:D kendini övmeyi kes tamam mı Very Happy:D bu muhteşemliğini benden çektiğini bu kadar belli etme xDxD kendisi gaga delisidir oysa benim yüzümden bu hale geldi Very Happy:D
ilayda_fallen
ilayda_fallen
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından GaGa's Monster Ptsi Mayıs 03, 2010 8:23 pm

Senin yüzünden bağımlı oldum Razz
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından ilayda_fallen Ptsi Mayıs 03, 2010 8:26 pm

oysa britneye aşıktı Very Happy:D bi dahaki hedefim linkin park Very Happy:D onada hasta etmessem seni Very Happy:D yada ismail yk xDxD
ilayda_fallen
ilayda_fallen
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından GaGa's Monster Ptsi Mayıs 03, 2010 8:28 pm

onu dinliyorum zaten Razz ama yok ya gerk yok Razz
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından ilayda_fallen Ptsi Mayıs 03, 2010 8:29 pm

hııı sen öle zannet Very Happy:D şu dünyada gagadan ii müzik yapan sayılı kişi var Very Happy:D onlardan biri linkin park Very Happy:D neyse görürüz Very Happy:D
ilayda_fallen
ilayda_fallen
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından GaGa's Monster Ptsi Mayıs 03, 2010 8:30 pm

olmam Razz bence yok Very Happy
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından ilayda_fallen Ptsi Mayıs 03, 2010 8:32 pm

tamam selim Very Happy:D bi kaç ay bana süre ver Very Happy sonucu ggörürüz Very Happy:D
ilayda_fallen
ilayda_fallen
Moderatör
Moderatör

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics