Lady Gaga Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jerry Seinfeld 'in hakkında söyledikleri

5 posters

Jerry Seinfeld 'in hakkında söyledikleri Empty Jerry Seinfeld 'in hakkında söyledikleri

Mesaj tarafından Fairy_Girl C.tesi Haz. 26, 2010 12:15 pm

Ünlü komedyen ve oyuncu Jerry Seinfeld, katıldığı radyo programında Lady Gaga için açtı ağzını yumdu gözünü.
Geçtiğimiz haftalarda, New York Mets beyzbol kulübünün maçının olduğu Shea Stadyumu'nda, Seinfeld'e ait olan loca, ondan habersizce Lady Gaga'ya verilmişti.
Üzerinde sütyenle maça gelen Gaga, oldukça alkol aldıktan sonra fotoğrafçılara sataşınca, Seinfeld'in locasına alınmıştı.
Konuyla ilgili konuşan Seinfeld, "Bu kadın bir pislik. Ondan nefret ediyorum. Parasını benim ödediğim locaya onu yerleştirmelerine inanamıyorum." dedi ve sözlerine şöyle devam etti:
"İnsanlara hareket çektikten sonra sana daha iyi bir yer veriyorlar, öyle mi? Artık böyle bir dünyada mı yaşıyoruz?"
"Bu gençlerin kariyerlerini nasıl geliştirdiklerini bilmiyorum. Ben yaşlıyım, 56 yaşındayım."
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Jerry Seinfeld 'in hakkında söyledikleri Empty Geri: Jerry Seinfeld 'in hakkında söyledikleri

Mesaj tarafından mad_fan C.tesi Haz. 26, 2010 3:31 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy komik Very Happy
mad_fan
mad_fan

Jerry Seinfeld 'in hakkında söyledikleri Empty Geri: Jerry Seinfeld 'in hakkında söyledikleri

Mesaj tarafından Fairy_Girl C.tesi Haz. 26, 2010 5:11 pm

56 yaşındaki adamın öle şeyler demesi normal benim dedemde herkeze öle diyordu aynı yaştalardı Sad Sad sonrasını anlatmayacağım
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj tarafından Yağmur Paz Haz. 27, 2010 10:04 am

İçerlemiş. Very Happy Very Happy Ayrıca locayı GaGa'ya bedavaya vermediler ya... O da para ödedi. Öf çok gereksiz şeyler bunlar. Sıkıldım artık. Smile
Yağmur
Yağmur
Admin
Admin

Mesaj tarafından Fairy_Girl Salı Haz. 29, 2010 10:39 pm

bencede para ödemiştir
Fairy_Girl
Fairy_Girl
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj tarafından GaGa's Monster Çarş. Tem. 07, 2010 12:04 am

artık para ödemeden insana su bile vermiyorlar Razz locayı hayatta bedevaya vermezler Razz
GaGa's Monster
GaGa's Monster
Tercümenlar
Tercümenlar

Mesaj tarafından crazy.lady Paz Ağus. 15, 2010 2:13 pm

resim yokmu Question
crazy.lady
crazy.lady

- Similar topics